Ar Galima Atlikti Elektroepiliaciją Vasarą?

Taip, galima. Tik prieš ir po procedūros rekomenduotina vengti saulės spildulių bent 3-5 dienas, kadangi procedūra atliekama tik kas 3-4 savaites galėsite iš anksto susiplanuoti savo procedūros laiką;)

Nesirįžtu Elektroepiliacijos Procedūrai, Nes Skaičiau Internete, Kad Ji Yra Skausminga. Ar Tai Tiesa?

Internete šiuo metu vis dar pilna senų komentarų bei straipsnių, kuriuose apie elektroepiliaciją atsiliepia, kaip apie labai skausmingą procedūrą. Taip, kažkada anksčiau ši procedūra buvo labai skausminga, tačiau elektroepiliacijos technologijos sparčiai patobulėjo. Šiuo metu elektrepiliacijos procedūros sukelia minimalų diskomforto lygį. 

Išbandžiau kitus ilgalaikius plaukų šalinimo būdus, tačiau plaukeliai po kiek laiko vėl ataugo. Išleidau krūvą pinigų, tačiau rezultatas mane nuvylė. Ar galiu pasitikėti, kad elektroepiliacija tikrai veiksminga?

Pas mus dažnai kreipiasi klientai, kuriems kiti ilgalaikiai plaukų šalinimo būdai nesuveikė. Elektroepiliacija yra 100% veiksminga. Elektroepiliacijos veiksingumą patvirtina FDA ir Amerikos medicinos asociacija. Šiuo metu pripažinta tik elektroepiliacija, kuri gali 100% išnaikinti plaukus visam laikui.

Ar elektroepiliacijos procedūra kenksminga?

Mūsų elektroepiliacijos salonas užtikrina saugumą šalinant plaukelius šiuo metodu. Elektroepiliacijos procedūrų metu naudojami kaskart nauji, izoliuoti ir super ploni zondai, kurie kruopščiai įvedami į nepageidaujamo plaukelio folikulą. Zondu tekėdama aukšto dažnio elektros srovė pažeidžia tik plauko folikulą, kurį mes ir siekiame sunaikinti, kad daugiau nebeišaugintų naujo plaukelio. Tokiu kruopščiu metodu mes pasiekiame geriausius rezultatus nepažeisdami aplink esančių odos audinių. Todėl elektroepiliacija –  saugus ir efektyvus metodas nepageidaujamus plaukelius šalinti nuo viso kūno ir veido zonos.

Ar po elektroepiliacijos procedūros susidarys odos paviršiuje raudoni šašiukai, kurie matysis keletą dienų?

Įprastai po procedūros raudonumas ir odos patinimas praeina per keletą valandų, tačiau pasireiškus šalutiniams poveikiams, gali raudonumas ir patinimas pasilaikyti ir keletą dienų. Šalutiniai poveikiai gali pasirekšti ir šašiukų susidarymu. Apie galimus šalutinius poveikius mes informuojame konsultacijos metu arba prieš procedūrą, bei suteikiame rekomendaciją kaip po procedūros prižiūrėti odą.

Kiek kartų reikia kartoti elektroepiliacijos procedūras?

Procedūrų kiekis visiems yra labai individualus. Vieniems gali užtekti ir 3 procedūrų, o kitiems gali reikti daug daugiau. Elektroepiliacjos sėkmei labai svarbu yra plauko augimo ciklas, kiek ir kokias būdais pries tai buvo depiliuota, kokia zona, oda, plauko storis, gylis ir t.t. Bet kokiu atveju reguliariai kartojant elektroepiliacijos procedūras plaukų skaičius po truputį mažėja, jie plonėja, šviesėja kol galiausiai išnyksta.

Kiek laiko trunka elektroepiliacijos procedūra?

Kadangi dirbama labai kruopščiai su kiekvienu plaukelius, elektroepiliacijos trukmė priklauso nuo plaukelių kiekio bei zonos, kurioje daroma procedūra. Elektroepiliacjos procedūra gali trukti nuo keletos minučių iki keletos valandų. Pvz. Veido srityje šalinant keletą plaukelių galima užtrukti apie 15 min, o esant gausiam plaukuotumui galima užtrukti ir virš 60 min.

Kaip reikia pasiruošti elektroepiliacijos procedūrai?

Prieš procedūrą reikėtų 1 savaitę nesideginti saulėje ar soliariume. Atsiauginti visus plaukelius, jų ilgis kūno ir veido srityje turėtų būti bent 2-3 mm.

Dažniausiai užduodami klausimai apie elektroepiliaciją ir apie depiliaciją vašku. Elektroepiliacija atsiliepimai

apie elektroepiliacija atsiliepimai | apie depiliacija vasku

Apie elektroepiliaciją ir apie depiliaciją vašku Peru LT klausimai atsakymai. Elektroepiliacija atsiliepimai.

Susisiekite

Užduokite klausime, o mes su jumis netrukus susisieksime.

Not readable? Change text.
0