Depiliacija vašku, cukrumi ir elektroepiliacija Vilniuje

Apie fotoepiliaciją

Ieškote veiksmingo ilgalaikio plaukelių šalinimo būdo?

Fotoepiliacija – tai vienas iš būdų, kuris Jums gali padėti pamiršti įkyrius plaukelius. Šiuo metu, kai tiek daug visur reklamos, kuri rėkte rėkia, jog visos ilgalaikio šalinimo priemonės visiems veiksmingos ir gali išnaikinti bet kokius plaukelius, tačiau visa tiesa išaiškėja po procedūrų kurso. Vienus rezultatai džiugina, o kitus nuvilia. Todėl mes rekomenduojame pirmiausiai prieš pasirenkant ilgalaikį plaukų šalinimo būdą, iš įvairių informacijos šaltinių pasidomėfototi plačiau apie procedūras. Jūs turite atsirinkti, kuri būtent Jums teoriškai būtų veiksmingiausia procedūra, o tik vėliau tai patikrinti praktiškai. Ką reikia žinoti prieš pasirenkant plaukelius šalinti fotoepiliacijos būdu mes apie tai Jus trumpai supažindinsime.

apie fotoepiliacija plaukeliusalinimas.lt
apie fotoepiliaciją plaukeliusalinimas.lt

Fotoepiliacija – ilgalaikė plaukų mažinimo priemonė. Patarimai, tai ką būtina žinoti prieš pasirenkant šią procedūrą

Pirmiausia Jums reikia žinoti fotoepiliacijos atlikimo technologiją, kuri yra labai panaši į lazerio. Pagrindinis jų skirtumas, kad fotoepiliatorius skleidžia platesnio spektro šviesos impulsus nei lazeris. Fotoepiliatorius į plauko folikulą siunčia šviesos impulsus, kurie virsta šiluma ir naikina plaukuose esantį melaniną. Melanimas yra atsakingas už šviesos pasisavinimą. Todėl kuo didesnis plauko pigmentas, tuo fotoepiliacijos procedūra veiksmingesnė. Jeigu Jūsų plaukelis šviesus didelė tikimybė, kad fotoepiliacija Jums gali būti neveiksminga.

Prieš atliekant fotoepiliaciją būtina plaukelius nuskusti, kad maksimaliai fotoepiliacijos šviesą aborbuotų tik plauko svogūnėliai.

Prieš atliekant fotoepiliaciją būtina žinoti tris plaukelių fazes: augimo, regresijos ir ramybės. Fotoepiliacija paveikia ir pašalina tik augimo fazėje esančius plaukus. Įprastai vienu metu augimo fazėje yra apie 30 procentų plaukų, todėl fotoepiliacijos procedūras vidutiniškai reikia kartoti 8 kartus, kas 4 savaites. Kadangi po kurio laiko organizmas vėl pradeda gaminti melaniną, po visų procedūrų seansų profilaktiškai reikia fotoepiliaciją pakartoti po kartą į pusmetį.

Fotoepiliaciją galima atlikti grožio klinikose arba isigyti fotoepiliatorių ir darytis namie. Naminiai fotoepiliatoriai dėl saugumo sukurti labai silpni, todėl Jums teks apsišarvoti didele kantrybe. Namie fotoepiliacijos procedūros užtrunka labai ilgai, bei jaučiamas šioks toks diskomfortas, nuo kurio Jus taip pat kaskart vis labiau pavargsite ir motyvacija kaskart mažės dėl lėtų rezultatų. Galiausiai Jūs norėsite Juo atsikratyti parduodamos už keletą eurų arba tiesiog jį apgyvendinsite stalčiuje su viltimi, kad kada nors kai turėsite daugiau laiko ir noro juo panaudoti. Todėl mūsų patarimas šią procedūrą patikėti tikriems specialistams, kurie dirba šioje srityje, turi patirties ir dirba su profesionalia įranga. Šiandien fotoepiliatorių pasiūla rinkoje yra labai didelė ir Jų gražūs aprašymaii – neapsigaukite, nes joks šiandien naminis fotoepiliatorius neprilygs profesionaliai įrangai, kurios kaina rinkoje skiriasi kelesdiašimt kartų.

Fotoepiliacija – ilgalaikė plaukų mažinimo priemonė.

Peru LT depiliacijos salonas

Pas mus atliekamas saugus plaukelių šalinimas visam gyvenimui.

Apie fotoepiliacijąą

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *