Elektroepiliacija – plaukelių šalinimas visam laikui! Šį šūkį tenka dažnai naudoti pristatant klientams ilgalaikį plaukų šalinimo būdą –  elektroepiliaciją.  

Būtent čia naudojama aukščiausio lygio Dectro įranga, kuri leidžia procedūrą paversti kuo švelnesne ir efektyvesne. Deja apie elektroepiliaciją Lietuvoje dar beveik nieko nežinoma. Stengiuosi kuo labiau supažindinti visuomenę su saugiais ir efektyviais plaukelių šalinimo būdais. Kiek vėliau tobulinant paslaugų kokybę ir spektrą pradėjau teikti depiliacijos vašku ir cukrumi paslaugas. Taigi, šiuo metu specializuojuosi depiliacijos srityje. 

 

Ateidama į rinką žengiau kartu su naujausiomis technologijomis, todėl įsigyjau Dectro gamintojų įrangą. Dectro pasaulyje pripažinta kaip pažangiausia technologija plaukelių šalinimui. Dirbdant su geriausia ir naujausia įranga, procedūras atlieku kokybiškai, greitai, saugiai ir efektyviai. Klientai jaučia mažesnį diskomfortą, o raudonumas po procedūros praeina per keletą valandų ir nelieka jokių randelių ar šašiukų.

 

Mano didžiausias tikslas atliekantelektroepiliaciją– išlaisvinti klientes nuo kančių, kurias sukelia įkyrūs plaukeliai matomose vietose, tačiau šiandien Lietuvoje vis dar mažai žinoma apie elektroepiliaciją, todėl visais įmanomais būdais stengiuosi, kad apie šią procedūrą sužinotų kiekviena, kuriai reikia pagalbos. Dažnai man klientės sako: Kad būčiau anksčiau žinojusi apie elektroepiliaciją, jau seniai būčiau plaukus išsinaikinus… Kodėl Lietuvoje mažai reklamuojama ši paslauga? Mano atsakymas: Geros paslaugos ir taip yra perkamos ir garsi reklama nėra būtina, nes klientai patys perduoda žinią kitiems, todėl reikia gerų dalykų paieškoti ir šiek tiek plačiau apie juos pasidomėti. Kaip sakoma, kas ieško, tas tikrai randa.

 

Pats nuostabiausias dalykas, kai matomi ryškūs rezulatai, kai kaskart trumpėja elektroepiliacijos procedūros. Po kiekvienos procedūros  Jūsų nekantriai laukiu vėl sugrįžtant, nes įdomu kiek gi plaukelių nebeataugs?… Taip gera matyti laimingas klientes, kurioms elektroepiliacijos pagalba padėjau vėl savimi pasitikėti. Esu laiminga, kad turiu galimybę su Jumis kartu pasidžiaugti elektroepiliacijos laimėjimais! Esu be galo dėkinga visoms klientėms, kurios pasitiki manimi ir leidžia pasirūpinti jų mažomis ir didesnėmis bėdelėmis 😉 

Pas mane Jūs visuomet gausite patarimų ir rekomendacijų apie plaukelių šalinimimą ir pasiruošimą. Kaip pasiruošti depiliacijoms, kaip išvengti įauginėjančių plaukelių, sužinosite kokiais dar kitais būdais galima sumažinti plaukuotumą ir t.t.

 

PROFESIONALI DEPILIACIJA IR ELEKTROEPILIACIJA VILNIUJE. Depiliacija Vilniuje

Profesionali depiliacija cukrumi ir vašku. Elektroepiliacija Vilniuje

Susisiekite

Užduokite klausime, o mes su jumis netrukus susisieksime.

Not readable? Change text.
0