Elektroepiliacija – plaukelių plaukelių šalinimas visam laikui! Su tokiu šūkiu Lietuvos rinkoje pasirodė naujas, ir technologiškai pažangiausias elektroepiliacijos ir Peru LT depiliacijos salonas Vilniuje.

 

Būtent čia naudojama aukščiausio lygio Dectro įranga, kuri leidžia procedūrą paversti kuo švelnesne ir efektyvesne. Deje apie elektroepiliaciją Lietuvoje dar beveik nieko nežinoma. Mes stengiamės kuo labiau supažindinti visuomenę su saugiais ir efektyviais plaukelių šalinimo būdais. Kiek vėliau tobulinant paslaugų kokybę ir spektrą mūsų salonas gavo naują pavadinimą Peru LT ir pradėjo teikti depiliacijos vašku ir cukrumi paslaugas. Peru LT tapo specializuotas elektroepiliacijos ir depiliacijos salonas Vilniuje, į kurį klientai atvažiuoja ne tik iš visų Vilniaus rajonų, bet ir iš kitų miestų.

Depiliacija vilniuje peru lt depiliacijos salonas vilniuje elektroepiliacijos salonas plaukeliu salinimas

Ateidami į rinką žengėme kartu su naujausiomis technologijomis, todėl įsigyjome Dectro gamintojų įrangą. Dectro pasaulyje pripažinta kaip pažangiausia technologija plaukelių šalinimui. Dirbdant su geriausia ir naujausia įranga mūsų procedūros atliekamos kokybiškai, greitai, saugiai ir efektyviai. Klientai jaučia mažesnį diskomfortą, o raudonumas po procedūros praeina per keletą valandų ir nelieka jokių randelių ar šašiukų.

 

Mūsų didžiausias tikslas atliekantelektroepiliaciją– išlaisvinti klientes nuo kančių, kurias sukelia įkyrūs plaukeliai matomose vietose, tačiau šiandien Lietuvoje vis dar mažai žinoma apie elektroepiliaciją, todėl visais įmanomais būdais stengiamės, kad apie šią procedūrą sužinotų kiekviena, kuriai reikia mūsų pagalbos. Dažnai mums klientės sako: Kad būčiau anksčiau žinojusi apie elektroepiliaciją, jau seniai būčiau plaukus išsinaikinus… Kodėl Lietuvoje mažai reklamuojama ši paslauga? Mūsų atsakymas: Todėl, kad geros paslaugos ir taip yra perkamos ir garsi reklama nėra būtina. Todėl reikia gerų dalykų paieškoti ir šiek tiek plačiau apie juos pasidomėti. Kaip sakoma, kas ieško, tas tikrai randa.

 

Pats nuostabiausias dalykas, kai matomi ryškūs rezulatai, kai kaskart trumpėja elektroepiliacijos procedūros. Po kiekvienos procedūros mes Jūsų nekantriai laukiame vėl sugrįžtant, nes įdomu kiek gi plaukelių nebeataugs… Taip gera matyti laimingas klientes, kurioms padedame vėl savimi pasitikėti. Esame laimingį, kad turime galimybę su Jumis kartu pasidžiaugti elektroepiliacijos laimėjimais!

 

Peru LT – profesionalios depiliacijos salone Jūs visuomet gausite patarimų ir rekomendacijų apie plaukelių šalinimimą ir pasiruošimą. Kaip pasiruošti depiliacijoms, kaip išvengti įauginėjančių plaukelių, sužinosite kokiais dar kitais būdais galima sumažinti plaukuotumą ir t.t.

 

PROFESIONALIOS DEPILIACIJOS IR ELEKTROEPILIACIJOS SALONAS VILNIUJE. Depiliacija Vilniuje

Peru Lt – efektyviausias plaukelių šalinimas visam laikui elektroepiliacijos būdu arba profesionali depiliacija vašku ir cukrumi.

PERU LT depiliacijos salonas. Depiliacija Vilniuje

Susisiekite

Užduokite klausime, o mes su jumis netrukus susisieksime.

Not readable? Change text.