Depiliacija vašku, cukrumi ir elektroepiliacija Vilniuje

Dažniausiai užduodami klausymai

Taip, galima. Tik prieš ir po procedūros rekomenduotina vengti saulės spildulių bent 3-5 dienas, kadangi procedūra atliekama tik kas 3-4 savaites galėsite iš anksto susiplanuoti savo procedūros laiką 😉

Internete šiuo metu vis dar pilna senų komentarų bei straipsnių, kuriuose apie elektroepiliaciją atsiliepia, kaip apie labai skausmingą proceūra. Taip, kažkada anksciau ši procedūra buvo labai skausminga, taciau elektroepiliacijos technologijos sparčiai patobūlėjo. Šiuo metu elektrepiliacijos procedūros sukelia minimalų diskomforto lygį.

Pas mus dažnai kreipiasi klientai, kuriems kiti ilgalaikiai plaukų šalinimo būdai nesuveikė. Elektroepiliacija yra 100% veiksminga. Elektroepiliacijos veiksmingumą patvirtina FDA ir Amerikos medicinos asociacija. Šiuo metu pripažinta tik elektroepiliacija, kuri gali 100% išnaikinti plaukus visam laikui.

Mūsų elektroepiliacijos salonas užtikrina saugumą šalinant plaukelius šiuo metodu. Elektroepiliacijos procedūrų metu naudojami kaskart nauji, izoliuoti ir super ploni zondai, kurie kruopščiai įvedami į nepageidaujamo plaukelio folikulą. Zondu tekėdama aukšto dažnio elektros srovė pažeidžia tik plauko folikulą, kurį mes ir siekiame sunaikinti, kad daugiau nebeišaugintu naujo plaukelio. Tokiu kruopšciu metodu mes pasiekiame geriausius rezultatus nepažeisdami aplink esančių odos audinių. Todėl elektroepiliacija – saugus ir efektyvus metodas nepageidaujamus plaukelius šalinti nuo viso kūno ir veido zonos.

Įprastai po procedūros raudonumas ir odos patinimas praeina per keletą valandų, tačiau pasireiškus šalutiniams poveikiams, gali atsirasti raudonumas ir patinimas  iki keletos dienų. Šalutiniai poveikiai gali pasirekšti ir šašiukų susidarymu. Apie galimus šalutinius poveikius mes informuojame konsultacijos metu arba prieš procedūrą, bei suteikiame rekomendaciją kaip po procedūros prižiūrėti odą.

Procedūrų kiekis visiems yra labai individualus. Vieniems gali užtekti ir 3 procedūrų, o kitiems gali reikti daug daugiau. Elektroepiliacjos sėkmei labai svarbu yra plauko augimo ciklas, kiek ir kokias būdais prieš tai buvo depiliuota, kokia zona, oda, plauko storis, gylis ir t.t. Bet kokiu atveju reguliariai kartojant elektroepiliacijos procedūras plaukų skaičius po truputi mažeja, jie plonėja, švieseja kol galiausiai išnyksta.

Kadangi dirbama labai kruopšciai su kiekvienu pacientu, elektroepiliacijos trukmė priklauso nuo plaukelių kiekio bei zonos, kurioje daroma procedūra. Elektroepiliacjos procedūra gali trukti nuo keletos minučių iki keletos valandų. Pvz. Veido srityje šalinant keletą plaukelių galima užtrukti apie 15 min, o esant gausiam plaukuotumui galima užtrukti ir virš 60 min.

Prieš procedūrą reikėtų 1 savaitę nesideginti saulėje ar soliariume. Atsiauginti visus plaukelius, jų ilgis kūno ir veido srityje tūrėtų būti bent 2-3 mm.