Depiliacija vašku, cukrumi ir elektroepiliacija Vilniuje

elektroepiliacija plaukeliusalinimas.lt peruLT

Elektroepiliacija – PLAUKŲ ŠALINIMO, DEPILIACIJOS PASLAUGOS Vilniuje

Labas, mieloji, džiaugiuosi, kad užsukai. Turbūt ieškai kur atlikti depiliacijos procedūrą? Jeigu taip – būk rami, tu gerose rankose.

Savo darbą atlieku labai kruopšciai, kokybiškai ir atsakingai. Naudoju aukščiausius standartus atitinkancias depiliacijos priemones ir efektyviausią pasaulyje elektroepiliacijos – DECTRO irangą.

Įprastai depiliacija asocijuojasi su skausmu ir stresu, ikvepk giliai ir atsipalaiduok, o aš pasistengsiu procedūrą atlikti kuo švelniau ir efektyviau.

Dažnai iš ivairių grožio salonų atėjusios klientės skundžiasi skausmingomis, varginančiomis ir ilgomis procedūromis, įauginėjančiais plaukeliais, sudirgusia, nualinta oda ar nekokybiškai nudepiliuotais plaukeliais. Taip dažnai įvyksta todėl, kad kosmetologės nesispecializuojasi vienoje grožio srityje, o užsiima ivairiausiomis procedūromis, vienur joms sekasi geriau, o kitur prasčiau. O Aš specializuojuosi tik depiliacijos srityje, domiuosi depiliacijos naujienomis, priemonėmis ir gilinuosi net į smulkiausias situacijas, todėl pas mane depiliacija yra kokybiška.

DEPILIACIJA CUKRUMI

Puikus pasirinkimas toms, kurios vertina natūralumą bei ekologiją. Depiliacija cukraus pasta nesukelia alergijos ir nepažeidžia odos. Daugelis moterų išbandžiusios depiliaciją cukrumi nebegrižta prie vaško ar skustuvų. Oda po procedūros lieka švelni, atsigavusi.  

ELEKTROEPILIACIJA

ATSIKRATYKITE
NEPAGEIDAUJAMŲ
PLAUKELIŲ
VISAM LAIKUI

DEPILIACIJA VAŠKU

Depiliacija vašku Vilniuje tikrai populiari procedūra. Meistrė procedūrą atliks greitai, ne taip skausmingai ir laikantis visų higienos reikalavių. Be to, nereikės rūpintis reikalingomis priemonėmis. Pasirūpinsime, kad procedūra kuo mažiau skausminga. 

ELEKETROEPILIACIJA

Ektroepiliacijos būdu plaukeliai šalinami po vieną, į kiekvieno plauko šaknį įvedamas plonas zondas, kuriuo paleidžiamas elektros impulsas. Tokiu būdu sunaikinami plauko folikulai visam laikui, todėl pakartojus reikiamą kiekį procedūrų, plaukeliai daugiau nebeturi galimyės ataugti.